כך תהפכי למומחית מספר 1 בארץ בטיפולי לייזר

רוצה לדעת איך להגדיל את קהל הלקוחות שלך, לשמר את קהל הלקוחות הקיים ולהצעיד את הקליניקה שלך קדימה עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום טיפולי הלייזר בארץ? כדאי לך לקרוא את הכתבה הבאה

מדי שנה גדלה כמות הקוסמטיקאיות בישראל ולכן התחרות נעשית יותר ויותר צמודה. באיגוד הקוסמטיקה רשומות כ-7,000 קוסמטיקאיות אך בשוק יש מספר גדול פי כמה, ולצדן פועלים למעלה מ-300 מכוני יופי. השוק מגלגל כ-100 מיליון שקלים בכל שנה. בהיותך מציעה ללקוחותייך מגוון של טיפולי יופי ואסתטיקה, את בוודאי שואפת לפנות לקהל כמה שיותר רחב, להגדיל את מספר הלקוחות וכפועל יותר את ההכנסה שלך באופן משמעותי, לשמר לעצמך כמה שיותר לקוחות מרוצים חוזרים ולהיות למעשה הקוסמטיקאית הכי מבוקשת בעיר. אך איך תוכלי לעשות זאת בשוק כל כך תחרותי? יש לנו תשובה בשבילך – סופרנו. השדרוג הקל של המכשור בקליניקה שלך שיהפוך את טיפולי הלייזר שאת מעניקה למתקדמים ביותר, לטובים ביותר ולמתאימים לאוכלוסייה הגדולה ביותר המעוניינת בהסרת שיער לצמיתות.

לא תכאיבי יותר ללקוחות שלך – היית מאמינה שתוכלי לעשות הסרת שיער ללקוחות שלך ללא כאבים בכלל? בניגוד לטכנולוגיות IPL  למיניהן או לייזר מן הדור הקודם, תהליך הסרת השיער בלייזר עם סופרנו SHR הוא נטול כאבים ללא כל סכנה לכוויות. הטיפול נעשה באופן הבא: חימום הדרגתי מבוקר בפולסים עדינים תוך קירור ממוקד במגע עם העור, תנועתיות בשיטת In Motion בזכות החימום ההדרגתי ופעולה על פני מקטעים ולא באופן נקודתי. כך למעשה נמנעת תחושת הכאב והצריבה שזכורה לך בוודאי ממכשירי לייזר מיושנים. באופן זה ניתן להסיר שיער ללא כל חשש מן הפנים, הצוואר, הבטן והגב. 
תחשבי כמה לקוחות ירוצו לעשות אצלך את הטיפולים בידיעה שאצלך לא יהיו כאבים, צריבות, כוויות ועקצוצים!תעניקי את הטיפול בזמן הקצר ביותר – הלקוחות לא יצטרכו לשכב במשך זמן רב בשביל להסיר שיער מאזור מסוים בגוף, להתייבש ולהתייאש. הודות ליכולת ל"כיסוי אזורי" שמבצע הלייזר בטכנולוגיית הסופרנו תהליך הסרת השיער מתקצר באופן מהותי: הסרת שיער מרגליים באופן מלא – רק 30 דקות! מידיים – רק 20 דקות! מחזה או בטן של גבר – רק 15 דקות!
הלקוחות שלך יהיו מרוצים מאוד אם לא יצטרכו לבלות זמן רב על שולחן הטיפולים.

תוכלי לתת את הטיפול בכל יום מימות השנה – הטיפול מתאים לכל עונות השנה – גם לקיץ. אין צריבה בעור שמציקה במיוחד בעונה החמה. בשיטת סופרנו החימום הוא הדרגתי, אזורי ותנועתי, כך שאין כל חימום מפריע, כוויות או אדמומיות בעור.

תוכלי להציע את הטיפול לכל בעלי גווני העור – אם תכניסי את המכשור הזה לקליניקה שלך, באופן מידי תוכלי להציע את הטיפול למגוון רחב של לקוחות שרק חלמו לעשות לייזר לפני כן. ידוע כי הטכנולוגיות המיושנות להסרת שיער בלייזר לא נתנו מענה אפקטיבי לבעלי עור כהה. לעומת זאת, שיטת סופרנו מתאימה לכל סוגי העור באשר הם. לא תצטרכי יותר להגיד, "מצטערת, אבל אני לא יכולה להציע לך את השירות". כמות הלקוחות שלך תגדל במיוחד בגלל זה.

תוכלי לעשות הסרת שיער לייזר גם לילדים ולבני נוער – כפי שכבר סופר לך, טכנולוגיית הלייזר של סופרנו אינה כרוכה בכאבים, צריבות או כוויות, ועל כן היא לחלוטין בטוחה לשימוש גם לטובת ילדים ובני נוער. כל שיטה אחרת מהסוג הישן עלולה לגרום לסבל רב לילדים, לתחושה מאוד לא נעימה וכן לכוויות בעור, אבל לא השיטה הזו. יש רק צורך באישור ההורים או רופא המשפחה אם הילד מתחת לגיל 18 וזהו, אפשר להתחיל בטיפול.

תוכלי להציע את הטיפול לבעלי עור שזוף – החימום המבוקר באמצעות טכנולוגיית ה-SHR  בשילוב קירור העור עם טכנולוגיית ICE למניעת כוויות, הופך את מכשיר הסופרנו לבטוח יותר גם בעונת הקיץ ובמיוחד כאשר העור שזוף. ניתן לבצע את הטיפול יום לפני שיזוף ויום לאחר שיזוף. ניתן לבצע אותו תמיד!

מכשור סופרנו משווק בישראל על ידי החברה המשווקת Medical Nova, כאשר החברה היצרנית היא Alma לייזר. מעוניינת בפרטים נוספים לגבי הטכנולוגיה ולגבי רכישת המכשור? בקרי באתר הבית של החברה:


נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA