מסירים שיער? תפסיקו כבר לצרוח

אם גם לך נמאס מפלומות השיער המיותר והעיקש בכל מקום בגוף בוודאי שמהכאבים הנלווים למריטת השיער נמאס לך לא פחות. באקלים חם כמו בישראל  כאשר השיער המיותר צומח מהר יותר, הסיוט של הסרת השיער המיותר הופך גדול יותר. 

האם החלום על גוף חלק ונקי משיער מיותר חייב להיות כרוך בכאבים?מריטת שיער
מריטת השיער המיותר בשעווה או בפיצנטה, מושכת את השערה בחוזקה ולכן כרוכה בכאבים חזקים מאד. בהסרת השיער בשעווה כתוצאה מ'משיכת העור' הוא נותר מגורה ואדמומי בעיקר באזורים רגישים. בנוסף פעולת התלישה החוזרת מדי כמה שבועות גורמת להבלטת נימים וורידים בעיקר באזורים כגון הרגליים והפנים. 
אז אולי לגלח את השיער המיותר הסרת שיער באמצעות סכין גילוח פוצעת לא פעם את העור.
תוסיפו לכך את העובדה שסכין גילוח איננו מוציא את שורש השערה אלא רק חותך אותה ותקבלו צמיחה חוזרת בתוך זמן קצר שתחייב לחזור על פעולת הגילוח שוב ושוב. פעולת הגילוח החוזרת גורמת לעורך להיות אדמומי ומגורה עם נטייה לחתכים כואבי ולהיווצרות פצעונים.

לייזר להסרת שיער
הסרת השיער בלייזר פוגעת בזקיק השערה באמצעות קרני אור אשר נקלטות בפיגמנט (צבע) השערה, מחממות אותו ומשמידות אותו. סדרה של טיפולים באזורים שעירים בגוף ובפנים תדלל את צמיחת השיער עד שברב המקרים לא יצמח כלל שיער. 

במכשירי הלייזר הראשונים והמיושנים שפותחו לפני למעלה משני עשורים, קרן הלייזר גרמה לא רק לחימום זקיק השערה אלא גם לחימום העור וכתוצאה מכך לעקצוצים, לעיתים לכאב ואף לכוויות. כמובן שסף הכאב הוא ענין אינדיבידואלי ויש אנשים רגישים יותר לכאב שעבורם הסרת שיער כואבת הרבה יותר בהשוואה לאנשים שסף הכאב שלהם גבוה. ברב המקרים מטופלים הצליחו להפחית את עוצמת הכאב באמצעות מריחת משחת אלחוש או כדורים משככי כאבים כחצי שעה לפני כל טיפול. למרות חוסר הנעימות התוצאות המצוינות הובילו לכך שרובם העדיפו לסבול את הכאב כדי להיפטר מהשיער המיותר.
הסרת שיער בלייזר ללא כאבים
הדור החדש של טכנולוגיית הלייזר
הדור החדש והמשופר של טכנולוגיית SHR , כולל פעולה משולבת של חימום וקירור: 
חימום ממוקד רק של זקיקי השיער במקביל לקירור העור, כדי להבטיח לך הסרת שיער נטולת כאבים.
טכנולוגיית ICE לקירור העור 
מהפיכה בתחום הסרת שיער בלייזר
Laser  Soprano Ice 3D  מכשיר הלייזר החדשני הפועל בשיטת SHR, מהווה את הסנונית הראשונה של מכשירי לייזר המשלבים טכנולוגיה לקירור העור. עם טכנולוגיית ICE פוחת הסיכוי לחימום יתר של העור והסרת השיער איננה מלווה בכאבים או בסיכון לכוויות. 
מכשיר הסרת שיער הבטוח ביותר בעולם – גם לילדים!
ללא כאבים וללא סיכון לכוויות, הפךLaser  Soprano Ice 3D  למכשיר הלייזר היחיד בעולם המתאים ומאושר להסרת שיער מיותר גם אצל ילדים.
טיפול הסרת שיער


זה הזמן שלך לדבר בטלפון, להתעדכן בפייס ובאינסטוש או לנמנם
שיטת הפעולה הייחודית הכוללת דרגת חימום הדרגתית מבוקרת, תורמת לכך שמטופלים במכשיר Laser  Soprano Ice 3D אינם חשים כאב במהלך הטיפול. בנוסף, החימום ההדרגתי בשילוב עם טכנולוגית ICE המהפכנית לקירור העור, מאפשרים להיות רגועים ונינוחים במהלך הטיפול ולנצל את הזמן לשיחות, לקריאה ולמנוחה. נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA