הסרת שיער בלייזר מעכשיו לא חייבים לחכות לחורף אז תתחילו להתארגן לים!

עונת הרחצה בחופים התחילה וגם לך מתחשק ללבוש כבר את בגד הים החדש ולרבוץ על החוף, רק מה עושים עם השיער המיותר? עוד קיץ של מריטת שיער? עוד פעם לגלח את השיער 3 פעמים בשבוע? "חבל שלא התחלתי את טיפול הלייזר בחורף אתם חושבים לעצמכם". אז יש לנו בשורה עבורכם גם אתם יכולים להיות ערוכים לקיץ, לוותר על המכנסיים הארוכים או על החולצה הארוכה ולהתארגן לים. מהיום אפשר להיפרד מהפלומות המציקות על עור הפנים והגוף ולעבור הסרת שיער בלייזר גם בקיץ.
איך זה אפשרי?
 
הדור החדש והמתקדם של טכנולוגיית SHR להסרת שיער, כולל פעולה משולבת של חימום וקירור: 
חימום ממוקד רק של זקיקי השיער, ללא חימום של שכבת העור החיצונית ובמקביל מבוצעת פעולת קירור של העור על מנת להבטיח רמת בטיחות גבוהה ביותר ללא חשש להיווצרות כוויה וללא כאבים.
הסרת שיער בטכנולוגיית SHR המשופרת, מהווה פריצת דרך בתחום הסרת שיער בלייזר לא רק בהפחתת הסיכון לכוויות ולכאבים, אלא גם ברמת ההתאמה לכל גווני העור.
הטכנולוגיה החדשה שנקראת  Laser  Soprano Ice 3D היא הראשונה ששולחת קרני לייזר ב-  3 אורכי גל שונים בו זמנית, במקום קרן לייזר אחת בטכנולוגיה הישנה. יתרון זה מאפשר להתאים את עוצמת קרני הלייזר ולשנותם במהלך הטיפול,  בהתאם לגוון העור ולסוג השיער.  
שילוב של כמה טכנולוגיות, הופך את טיפול הלייזר להסרת שיער לבטוח גם לעור שזוף ולמתאים גם לילדים
השילוב של 3 קרני אור באורך ובעוצמה משתנה עם טכנולוגיית החימום המבוקר וההדרגתי ועם טכנולוגיית הקירור (ICE), הופכת את הטיפול לבטוח במיוחד גם אם עורך כהה או שזוף. השילוב של טכנולוגיית ICE במכשיר לייזר להסרת שיער, תחסוך לך חוסר נוחות הכרוך בחימום העור ותהפוך את הטיפול להסרת שיער לקל ובטוח מאי פעם. רמת הבטיחות הגבוהה הופכת את הטכנולוגיה לראשונה שמתאימה להסרת שיער גם לילדים ולבני נוער. 


95% מהשיער ייעלם עד סוף הקיץ.

ההתאמה המושלמת של אורכי הגל השונים לכל סוגי השיער, כולל שיער גס ועבה ושיער בהיר ודק, תורמת ליעילות הטיפול ובתוך סדרה קצרה של טיפולים, תצליחו להיפטר מ- 95% מהשיער המיותר. הניסיון הטיפולי במרכזים לטיפול אסתטי המובילים בעולם הראה שאצל מטופלים רבים הוסרו שטחים נרחבים של שיער עיקש כבר לאחר 3-4 טיפולים בלבד ואצל אחרים בתוך 6-8 טיפולים בלבד. בהשוואה להסרת שיער בטכנולוגיות הישנות מדובר בחצי מכמות הטיפולים. מעתה אין צורך להמתין לחודשי החורף על מנת להיפטר מהשיער המיותר. תוכלו לעשות זאת במהלך חודשי הקיץ.
אין זה אומר שלאחר הטיפול להסרת שיער אתם יכולים להיחשף לשמש ללא אמצעי הגנה. כל ההמלצות להגנה על העור מפני קרינת השמש תקפות כמובן גם לאחר טיפול לייזר. מכיוון שבחודשי הקיץ השמש יוקדת וקרינת השמש האולטרה סגולית (UV) חזקה במיוחד, בין השעות 10:00 ל- 16:00 , הקפידו למרוח שכבה עבה של קרם הגנה. אל תצאו מהבית לפני שמרחתם קרם הגנה  על עור הפנים והצוואר ועל אזורים אחרים בגוף שחשופים לשמש.  כשאתם מבלים בחוף הים ובבריכה,  הקפידו למרוח שכבה עבה של קרם הגנה לפני הכניסה למים ולאחר היציאה מהמים. מה אתם מתכוונים לעשות בזמן הרב שיתפנה לכם אחרי שתוותרו על המריטה וגילוח השיער? בטוח שיהיה לכם הרבה יותר זמן לבלות בים, הפעם חופשיים מהשיער המיותר. אל תמתינו לחורף!

הקיץ הזה גם אתם יכולים להגשים את חלום הגוף הנקי וחלק משיער.
אחרי טיפול קצר, ללא חשש לכוויות וללא כאבים, תוכלו כבר לקפוץ למיםנגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA