שאלות נפוצות

מהי טכנולוגיית Soprano Ice 3D Laser?

Soprano Ice 3D Laser שפותח על ידי חברת Alma Lasers, הוא מכשיר הדור החדש להסרת שיער בלייזר, הפועל על בסיס של טכנולוגיית ™SHR וחימום הדרגתי של זקיקי השיער. מכשיר ה - Soprano Ice 3D Laser עטור פרסים בינלאומיים על חדשנות ויעילות בהסרת שיער בלייזר. זוהי המערכת המקיפה והיעילה ביותר להסרת שיער בלייזר שקיימת היום.

במה שונה Soprano Ice 3D Laser ממכשירים ותיקים הפועלים בטכנולוגיית ™SHR?

Soprano Ice 3D Laser הינו המכשיר הראשון להסרת שיער בלייזר, הכולל ידית ששולחת מספר אורכי גל שונים של לייזר ובנוסף משלב מספר טכנולוגיות. תכונות אלה מאפשרות לטפל בטווח רחב של גווני עור וסוגי שיער, במהלך כל עונות השנה.

האם הסרת שיער באמצעות Soprano Ice 3D Laser איננה מלווה בכאב?

מכשיר ה- Soprano Ice 3D Laser פועל בטכנולוגיית ™SHR , שהיא היחידה שהוכחה קלינית, לביצוע הסרת שיער בלייזר ללא כאב של ממש, הודות לכך שאנרגיית האור ממוקדת לזקיקי השיער, ללא פציעה וכאב לרקמת העור הסובבת את זקיקי השיער. בנוסף, השילוב עם טכנולוגיית ™ICE, המקררת את פני העור, נועד למנוע את הסיכון לכוויות שטחיות על פני העור ולכן הטיפול איננו כרוך בכאב אלא בתחושה הדומה לזו של מכשיר עיסוי.

האם הסרת שיער באמצעות Soprano Ice 3D Laser בטוחה?

שורה של מחקרים קליניים אשר בוצעו במרכזים רפואיים ברחבי העולם, הוכיחה כי להסרת שיער באמצעות
Soprano Ice 3D Laser, דרגת הבטיחות הגבוהה ביותר הקיימת כיום, בהשוואה לכל שיטה אחרת להסרת שיער בלייזר.
דרגת הבטיחות הגבוהה נובעת מכך ש אנרגיית האור משמידה את זקיקי השיער באמצעות פעימות אנרגיה קצרות חוזרות באמצעות טכנולוגיה של חימום הדרגתי, זאת במקום פעימה בודדת של אנרגיה בעוצמה גבוהה העלולה לפצוע את העור. השילוב עם טכנולוגיית ה- ™ICE, ממזער את הסיכון ליצירת כוויות שטחיות.

האם Soprano Ice 3D Laser בטוח לטיפול גם לכהות/כהי עור?

Soprano Ice 3D Laser בטוח ביותר להסרת שיער מיותר לכל גווני העור, כולל עור כהה שהוא עתיר בפיגמנט המלנין.
עור כהה רגיש יותר לחום מכיוון שרמת המלנין גבוהה יותר ובשיטת החימום ההדרגתי בטכנולוגיית ™SHR, אין חשיפה לאנרגיה גבוהה העשויה לגרום טראומה לעור עתיר מלנין, אלא חימום הדרגתי ומצטבר אשר ממוקד לזקיקי השיער.
תכונות אלה של מכשיר ה- Soprano Ice 3D Laser הופכות אותו לבטוח ביותר להסרת שיער בלייזר, כולל בעבור כהות/כהי עור.

האם Soprano Ice 3D Laser מתאים להסרת שיער כאשר העור שזוף?

בהחלט. חימום מבוקר באמצעות טכנולוגיית ™SHR , בשילוב קירור העור בטכנולוגיית ™ICE למניעת סיכון לכוויות, הופך את מכשיר ה- Soprano Ice 3D Laser לבטוח ביותר גם בעונת הקיץ וגם כאשר העור שזוף.

מי רשאי לבצע טיפולי הסרת שיער באמצעות Soprano Ice 3D Laser?

רופא/ה/ צוות קליני/ קוסמטיקאיות, אשר עברו הדרכה להסרת שיער באמצעות Soprano Ice 3D Laser.
מערכת ה- Soprano Ice 3D Laser קלה להפעלה והממשק ידידותי לשימוש.
מהלך הטיפול נקי, ללא צורך בחומרים מתכלים.

מהו אורכו של כל טיפול באמצעות Soprano Ice 3D Laser?

מכשיר ה- Soprano Ice 3D Laser מציע את הפתרון המהיר ביותר להסרת שיער בלייזר הקיים כיום הודות ליעילות הטיפול כתוצאה משילוב של 3 אורכי גל וכיסוי של שטח טיפול רחב. משך כל טיפול תלוי בגוון העור, סוג השיער והאזור המטופל, יחד עם זאת הוא קצר מאד בהשוואה להסרת שיער בשיטות אחרות ויכול לנוע משניות ספורות לאזור קטן כמו מעל לשפה העליונה ועד למספר דקות בלבד לאזורים גדולים כדוגמת הרגליים או הגב.

מהו מספר הטיפולים הנדרש?

בהתאם לגוון העור וסוג השיער, נדרשים בממוצע 6-8 טיפולים, כאשר מניסיון של מטופלים רבים במרכזים לטיפולים אסתטיים בעולם, 95% מהשיער המיותר הוסר כבר לאחר 3-4 טיפולים בלבד באמצעות מכשיר ה- Soprano Ice 3D Laser.

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA