הסרת שיער בשיטת SHR עם המכשיר החדשניLaser Soprano Ice 3D

להיפטר מהשיער המיותר בשיטה המתקדמת והיעילה ביותר, 
ללא כאב וללא תופעות לוואי
הסרת שיער בשיטת SHR עם המכשיר החדשניLaser  Soprano Ice 3D 
הראשון שפועל בו זמנית ב- 3 אורכי גל שונים לטיפול יעיל וקצר יותר
ומותאם גם לילדים ולבני נוער 


מאת: שירלי שני
מיליוני נשים בעולם סובלות משיעור בגוף ובפנים וכ- 10% מהן סובלות משיעור יתר המתבטא בשיער עבה, כהה ובעל צמיחה צפופה. תופעה מטרידה זו, גורמת לאי נוחות ולפגיעה בדימוי העצמי, מאחר שעור נקי משיער, כבר מזמן הפך לאידיאל של יופי בקרב נשים, גברים, ילדים ובני נוער.
אחת הסיבות לשיעור יתר היא תורשה – לנשים וגם לגברים שמוצאם ממדינות אפריקה ואזור אגן הים התיכון, יש נטייה גבוהה יותר לסבול משיעור יתר, בהשוואה לאלו שמוצאם במדינות אירופה. 
אצל נשים, הסיבה לשיעור יתר עלולה להיות חוסר איזון הורמונאלי עם רמה מוגברת בדם של ההורמון הזכרי טסטוסטרון.

הסיבות העיקריות לחוסר איזון הורמונאלי שכרוך בשיעור יתר:
תסמונת השחלות הפוליציסטיות - מיעוט או העדר ביוץ ועודף בהורמונים זכריים שמוביל לבעיות בפוריות, להופעת שיעור יתר ואקנה.  
גיל המעבר (מנופאוזה) המאופיין בירידה בהפרשת הורמון האסטרוגן שגורמת לכך שרמתו של הורמון הטסטוסטרון בדם הופכת להיות גבוהה יותר.  
היריון – יש נשים שחוות בהיריון צמיחה של שיער מיותר. 
נטילת תרופות ממשפחת הסטרואידים.הסרת שיער בשיטה הבטוחה ביותר
על מנת לעבור טיפול הסרת שיער בבטחה, ראשית, יש להגיע למרכז או קליניקה לטיפולים אסתטיים  אשר עברו הכשרה מקצועית להסרת שיער בלייזר, כדי לקבל אבחון וייעוץ מקצועי של סוג העור וסוג השיער, על ידי מטפל/ת בעל/ת הכשרה להסרת שיער.
קיימות מספר טכנולוגיות להסרת שיער, המתקדמת ביניהן היא ( (Super Hair Removal SHR , הגורמת להרס זקיק השערה באמצעות קרני אור שחודרות דרך שכבת האפידרמיס. 
חברת 'Alma lasers', אשר פיתחה את טכנולוגית ™ SHR שכבר סייעה למיליוני נשים וגברים בעולם להיפטר מהשיער המיותר, השיקה השנה ברחבי העולם ובארץ מכשיר חדשני, המהווה פריצת דרך בתחום הסרת השיער. בימים אלה משיקה החברה את המכשיר גם בישראל והוא נמצא בשימוש במרכזים לטיפולי אסתטיקה מובילים.
מכשיר ה- Laser  Soprano Ice 3D הפועל בשיטת SHR הוכח במחקרים קליניים רבים כבטוח ויעיל ביותר להסרת שיער מכל סוגי וגווני העור, ללא כאב וללא כוויות. זוהי השיטה המותאמת להסרת שיער גם לילדים ולבני נוער, הודות לדרגת הבטיחות הגבוהה.
ד"ר  לבצטר יוסי מחברת 'Alma lasers', מסביר: "בהשוואה לכל המכשירים הקיימים כיום ופועלים על אורך גל בודד, מכשיר ה- Laser  Soprano Ice 3D מצויד בידית אשר פועלת ב 3 אורכי גל שונים בו זמנית כך שהחותמת האופטית של 3 אורכי הגל על זקיק השערה בו זמנית, הינה יעילה יותר בהשוואה לאורך גל בודד. היעילות מתבטאת הן ברמת הספיגה והן ברמת החדירה בזקיקי השערה בעומקים שונים באזורי גוף שונים, כך מתאפשר הטיפול הבטוח ביותר בתחום הסרת שיער שקיים כיום. יתרון נוסף להסרת שיער באמצעות  Laser  Soprano Ice 3D הינו בכך שלידית שטח פנים גדול המאפשר תהליך הסרת שיער בלייזר ללא כאב ביעילות ומהירות בכל גווני העור"."מאז השקתו בעולם, נוסה המכשיר על ידי רופאים וחוקרים מובילים ברחבי העולם, כולם תמימי דעים על רמת יעילותו ובטיחותו בהשוואה למכשירי הסרת שיער מהדור הישן. המכשיר נמצא בשימוש נרחב באירופה, ארה"ב, אמריקה הלטינית ומדינות מזרח אסיה וזכה בהכרה בינלאומית ע"י חברות אסתטיקה בעיטורים כמכשיר הייזר המוביל בעולם", מציין ד"ר לבצטר.
כיצד פועל Laser  Soprano Ice 3D להפחתת משך הטיפול לחצי מהזמן?
"טכנולוגיית ™SHR שבבסיסה חימום וצבירת חום בהדרגה (  ™In Motion)
מאפשרת חימום הדרגתי של שכבת הדרמיס (שכבת העור האמצעית), בדרגת טמפרטורה שמספיקה כדי להרוס את זקיקי השערה ולמנוע את צמיחתם מחדש. 
קרן הלייזר נבלעת בפיגמנט המלנין האחראי על צבע העור והשיער, כדי להגביר באופן משמעותי את ספיגת אנרגית האור בזקיק השערה. הספיגה המוגברת,  מאיצה את תהליך הטיפול עד כדי כך שהיא מאפשרת להשיג את אותן התוצאות בחצי מהזמן, תוך שימוש בפחות אנרגיה בכל טיפול. 

3 אורכי הגל השונים, מכוונים בו-זמנית לעומקי רקמת עור שונים ולמבנים אנטומיים שונים בתוך זקיק השערה. דרך פעולה זו מציעה גמישות ועוצמה משתנה המאפשרות לטפל בטווח רחב של מטופלים וסוגי שיער, במהלך כל חודשי השנה".
פעולה משולבת עם טכנולוגיית ICE למניעת כוויות
ICE היא טכנולוגיה המאפשרת במקביל לפעולת החימום של זקיקי השערה, קירור מבוקר של שטח פני העור לפרקי זמן ממושכים יותר במהלך הטיפול ועל ידי מנגנון זה, למזער את הסיכון להיווצרות כוויות על פני שטח העור. קירור מבוקר של העור בטכנולוגיית ICE חוסך מהמטופל חוסר נוחות הכרוך בחימום העור והופך את טיפול הסרת השיער לנוח וקל מאי פעם.
יתרונות הסרת שיער במכשיר Laser  Soprano Ice 3D:
ללא כאב
הניסיון המצטבר במרכזים לטיפולי אסתטיקה בעולם מוכיח כי מאחר שדרגת החימום נמוכה ומבוקרת, מטופלים לא חשו כאב במהלך הטיפול. 
לדברי, פטריק בוולר, מייסד האגודה הבריטית של מרפאות ורופאים בתחום האסתטיקה, בבריטניה: "הסרת השיער נטולת הכאבים באמצעות מכשיר
Laser  Soprano Ice 3D  משמעותית מאד גם לגברים ושינתה את חווית הטיפול עבורם. בואו נודה על האמת, לגברים קשה להתמודד עם כאב. לא רק שהטיפול אינו כרוך בכאבים, הוא גם מהיר מאד". 
ללא סיכון לכוויות
הודות לחימום הדרגתי בשילוב טכנולוגית ICE לקירור העור. 

פחות טיפולים 
ד"ר סיטרא אנאד ממרכז 'קוסמו דרמה' בהודו, אומרת: "השגנו 95% הסרה של שיער עיקש 
ב-3-4 טיפולים בלבד, כלומר בחצי מכמות הטיפולים, בהשוואה להסרת שיער במכשור אחר".  

שטח טיפול רחב
טיפול יעיל ומהיר גם לאזורי טיפול נרחבים כגון רגליים וגב. 

טיפול קצר
זמן הטיפול יכול לנוע משניות ספורות לאזור קטן כמו מעל לשפה העליונה ועד למספר דקות לשטח נרחב כדוגמת כל הגב. 

לעור שזוף – הודות לחימום מבוקר בשילוב קירור בטכנולוגית ICE  הטיפול בטוח גם כאשר העור  שזוף. 
התאמה לכל גווני העור כולל עור כהה (עתיר מלנין)
המלנין בעור הכהה רגיש הרבה יותר לחום המשמש לטיפולי לייזר. במקום לחשוף את הזקיק לפעימת אנרגיה בעוצמה גבוהה העשויה לגרום טראומה לעור עתיר מלנין, עם טכנולוגיה זו  החימום הדרגתי ובטוח גם בעבור כהי עור ואף עור שזוף, היות שעוצמת האנרגיה משתנה בהתאם לגוון העור והשיער ולעובי השיער וכן קרן הלייזר נבלעת בפיגמנט המלנין בזקיק השערה ומסביבו בשכבת העור העמוקה ולא פוגעת בשכבת העור החיצונית.  
לכל סוגי השיער
מחקר קליני ארוך-טווח של ד"ר כריסטופר זאכרי  מאוניברסיטת קליפורניה, ארה"ב, מצביע על התאמת הטיפול לטווח הרחב ביותר של סוגי וצבעי שיער, גם לשיער עבה וכהה וגם לשיער דק ובהיר (לא מתאים לשיער לבן).  

בכל עונות השנה – אין צורך להמתין לעונת החורף על מנת להסיר שיער המיותר. 

שמירה על היגיינה - לטיפול באזורים אינטימיים מצויד המכשיר בקצה חד פעמי.

גם לאזורים קשים לטיפול – קצה המכשיר מתאים לשיעור יתר באזורים קשים לגישה כגון: אוזניים, נחיריים, גבות ושפה עליונה. 

"שיטת החימום ההדרגתי של טכנולוגית SHR באורכי גל שונים, תוך העברה חוזרת של המכשיר מעל אזור הטיפול, מוודאת כיסוי מלא, זאת במקביל לפעולת קירור שטח פני העור למניעת כוויות באמצעות טכנולוגיית ה-ICE . תכונות אלה של מכשיר Laser  Soprano Ice 3D, מאפשרות הסרת שיער מיותר ללא כאב, בזמן קצר יותר ובפחות טיפולים, עד כי אצל מטופלים רבים 95% מהשיער המיותר הוסר כבר לאחר 3-4 טיפולים ואצל חלק אחר של המטופלים נדרשו 6-8 טיפולים בלבד.
מידע ותיאום הדרכה על מכשיר Laser  Soprano Ice 3D, ניתן לקבל בחברת
MEDICAL NOVA , המשווקת הבלעדית בישראל של מכשירי הסרת שיער בטכנולוגיית SHR , לרופאי עור, למרכזי טיפוח ואסתטיקה ולקוסמטיקאיות.
טלפון:  03-6320675, www.medicalnova.co.ilנגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA